Јове Г. Поповића 9, Врбања, Бања Лука
01. јун 2026.

Спот за химну школе Станко Ракита

 Представљамо спот за химну наше школе, који је премијерно приказан на свечаности поводом Дана школе.

Кроз стихове, музику и кадрове наше школе испричана је прича о мјесту гдје се стичу знања, граде пријатељства и стварају најљепше успомене.

Хвала свима који су учествовали у реализацији овог посебног пројекта и дали свој допринос да наша школа добије лијеп и трајан запис за будуће генерације. 

 Текст: Ања Ожеговић Шашић, Биљана Гламочак

Музика: Милорад Ђукић

 Аранжман: Милорад Ђукић, Марко Ковачић

 Снимање и продукција: Марко Ковачић

Сниматељ: Стрибор Летић

Позивамо вас да погледате спот и заједно са нама уживате у химни наше школе. 

Категорије: Опште