Јове Г. Поповића 9, Врбања, Бања Лука
26. мај 2026.

Посјета Дому пензионера

Дана 25.5.2026. године ученици VIII разреда, су заједно са наставницом Ранком Ђорђевић и педагогом школе Наташом Зрнић, у оквиру предмета „Хуманост и безбједност“ посјетили Дом пензионера Бања Лука.

Кроз разговор, дружење и мале знакове пажње ученици су показали колико су хуманост, поштовање и емпатија важни у свакодневном животу. Корисницима дома уручили су воће, сокове, слаткише и заједничку слику са порукама подршке и лијепих жеља.

Највриједнији дио посјете били су осмијеси, приче и вријеме проведено заједно. Овакви сусрети подсјећају колико пажња и лијепа ријеч могу значити свакоме од нас.

Захваљујемо се особљу и корисницима дома на топлом пријему и пријатном дружењу