26. мај 2026.
Посјета Дому пензионера
Дана 25.5.2026. године ученици VIII разреда, су заједно са наставницом Ранком Ђорђевић и педагогом школе Наташом Зрнић, у оквиру предмета „Хуманост и безбједност“ посјетили Дом пензионера Бања Лука.
Кроз разговор, дружење и мале знакове пажње ученици су показали колико су хуманост, поштовање и емпатија важни у свакодневном животу. Корисницима дома уручили су воће, сокове, слаткише и заједничку слику са порукама подршке и лијепих жеља.
Највриједнији дио посјете били су осмијеси, приче и вријеме проведено заједно. Овакви сусрети подсјећају колико пажња и лијепа ријеч могу значити свакоме од нас.
Захваљујемо се особљу и корисницима дома на топлом пријему и пријатном дружењу





Категорије:
Опште, Предметна настава
Повезани чланци
-
Спот за химну школе Станко Ракита
01/06/2026 -
Испраћај у пензију
01/06/2026 -
Матурант Милан Шарић изнад свих животних препрека
01/06/2026 -
Добитници дипломе Вук Караџић
01/06/2026 -
Ученик генерације Никола Топић
01/06/2026