Јове Г. Поповића 9, Врбања, Бања Лука
26. мај 2026.

Пикник и дружење првачића

Док су остали разреди у четвртак, 21.маја, били на излету, наши првачићи су свој дан провели у школском дворишту и на игралишту, гдје није недостајало смијеха, игре и добре забаве. Кроз различите спортске и рекреативне активности, шетњу и дружење са другарима, ученици су уживали у лијепом и испуњеном дану.

Категорије: Разредна настава