22. јун 2025.
Екскурзија VIII разреда
Ученици осмог разреда наше школе реализовали су екскурзију у периоду од 11. до 14. јуна 2025. године. Током четири дана обишли су Етно село Станишићи, манастир Хопово, Сремске Карловце, Петроварадинску тврђаву, Крагујевац, Опленац, Тополу и Београд. Ученици су имали прилику да упознају знаменитости и историјске локалитете Србије. У пратњи ученика су били одјељењске старјешине Гордана Томић, Марија Радовановић и Драженка Митровић, као и директор школе Дарко Бранковић.
Екскурзија је протекла у ведрој атмосфери, уз много лијепих утисака.







































Категорије:
Опште, Предметна настава
Повезани чланци
-
Спот за химну школе Станко Ракита
01/06/2026 -
Испраћај у пензију
01/06/2026 -
Матурант Милан Шарић изнад свих животних препрека
01/06/2026 -
Добитници дипломе Вук Караџић
01/06/2026 -
Ученик генерације Никола Топић
01/06/2026