31. мај 2024.
Екскурзија, мај 2024.
Од 16. до 19. маја, наши ученици осмог разреда боравили су на екскурзији. У пратњи су били њихове одјељењске старјешине Свјетлана Касаловић и Миломир Зец, те директор Дарко Бранковић. Ученицима је било јако занимљиво и поучно. У току екскурзије посјетили су манастир Хопово, Нови Сад, Петроварадин, Сремске Карловце, Београд, Тополу, Опленац и Крагујевац.
Вјерујемо како ће им ово путовање остати у лијепом сјећању, као подсјетник на најљепше дане у основној школи.















Категорије:
Предметна настава
Повезани чланци
-
Матурант Милан Шарић изнад свих животних препрека
01/06/2026 -
Добитници дипломе Вук Караџић
01/06/2026 -
Ученик генерације Никола Топић
01/06/2026 -
Посјета Дому пензионера
26/05/2026 -
Посјета Фестивалу науке
26/05/2026