26. април 2024.
Центар за ментално здравље – радионице и предавања
Представници Центра за ментално здравље су протекле седмице одржали едукативно-превентивну радионицу ,,Комуникација и препознавање емоција“ за ученике V разреда, као и едукативно-превентивно предавање ,,Превенција вршњачког насиља :Ја о себи-ти о себи“ за ученике VIII разреда. Ученици су задовољни начином предавања и корисним информацијама које су добили, те се захваљујемо Центру за ментално здравље на сарадњи и радујемо се оваквој сарадњи и у будућности.


Категорије:
Опште
Повезани чланци
-
Спот за химну школе Станко Ракита
01/06/2026 -
Испраћај у пензију
01/06/2026 -
Матурант Милан Шарић изнад свих животних препрека
01/06/2026 -
Добитници дипломе Вук Караџић
01/06/2026 -
Ученик генерације Никола Топић
01/06/2026