Јове Г. Поповића 9, Врбања, Бања Лука
17. мај 2026.

Успјех на конкурсу „Чисто лице Града“

Поводом обиљежавања Дана града Бања Лука, Градска управа организовала је конкурс „Чисто лице Града“, на којем су наши ученици, Ника Томић и Душан Плавшић, остварили велики успјех.

У категорији ликовних радова, Ника Томић (V-1) освојила је 2. мјесто, уз менторство учитељице Данијеле Петковић.

Душан Плавшић (V-2) освојио је 3. мјесто у категорији литерарних радова, уз менторство учитељице Анђелке Савић. Душан је том приликом прочитао своју награђену пјесму, а подршку су му својим присуством пружили другари из одјељења.

Додјела награда одржана је у Дому омладине уз пригодан програм и представу „Пипи Дуга Чарапа“ у извођењу ДИС-Позориште младих.

Честитамо нашим ученицима на успјеху!