17. мај 2026.
Успјех на конкурсу „Чисто лице Града“
Поводом обиљежавања Дана града Бања Лука, Градска управа организовала је конкурс „Чисто лице Града“, на којем су наши ученици, Ника Томић и Душан Плавшић, остварили велики успјех.
У категорији ликовних радова, Ника Томић (V-1) освојила је 2. мјесто, уз менторство учитељице Данијеле Петковић.
Душан Плавшић (V-2) освојио је 3. мјесто у категорији литерарних радова, уз менторство учитељице Анђелке Савић. Душан је том приликом прочитао своју награђену пјесму, а подршку су му својим присуством пружили другари из одјељења.
Додјела награда одржана је у Дому омладине уз пригодан програм и представу „Пипи Дуга Чарапа“ у извођењу ДИС-Позориште младих.
Честитамо нашим ученицима на успјеху!











Категорије:
Опште, Разредна настава
Повезани чланци
-
Спот за химну школе Станко Ракита
01/06/2026 -
Испраћај у пензију
01/06/2026 -
Матурант Милан Шарић изнад свих животних препрека
01/06/2026 -
Добитници дипломе Вук Караџић
01/06/2026 -
Ученик генерације Никола Топић
01/06/2026