23. фебруар 2025.
,,Пишем писмо Дједу Мразу“
На конкурсу који су објавиле Поште Српске – ,,Пишем писмо Дједу Мразу“, одазвали су се ученици одјељења I-3, под менторством учитељице Биљане Ђајић. Ученици су освојили два новогодишња пакетића на основу писама која су заједно послали на адресу Улица Сњежних путева 5.

Категорије:
Разредна настава
Повезани чланци
-
Најљепши ћирилични рукопис
30/05/2026 -
Додјела награде за калиграфију
26/05/2026 -
Пикник и дружење првачића
26/05/2026 -
Успјех на конкурсу „Чисто лице Града“
17/05/2026 -
Ликовна манифестација у Гомионици
17/05/2026