18. мај 2025.
Андрија Грбић-друго мјесто за литерарни рад
На конкурсу на тему „Чисто лице Града“, који је организовала Градска управа Града Бања Лука, ученик V-2, Андрија Грбић, освојио је друго мјесто у категорији најбољих литерарних радова. Награђени рад носи назив „Моја Бања Лука“. Честитамо Андрији и његовој учитељици и ментору Милијани Божић на овом великом успјеху и желимо му још много инспирације и награда у будућности



Категорије:
Такмичења, Разредна настава
Повезани чланци
-
Најљепши ћирилични рукопис
30/05/2026 -
Додјела награде за калиграфију
26/05/2026 -
Пикник и дружење првачића
26/05/2026 -
Успјех на конкурсу „Чисто лице Града“
17/05/2026 -
Ликовна манифестација у Гомионици
17/05/2026